Спорудження купольного дому

Ми займаємося розробкою архітектурного та конструкторського проектів житлових будинків на основі геодезичного купола, а також виготовленням всіх необхідних елементів.

Купольний будинок, побудований за технологією Р.Б.Фуллера, являє собою різновид каркасно-щитової споруди. Функцію каркаса виконує геодезичний купол, стійки якого виготовляються з дерева а з'єднувальні елементи, з конструкційної сталі з подальшим хромуванням.

Всі дерев'яні частини каркаса оброблені біозахисним препаратом.

Стандартна товщина стіни купола - 250 мм. Цей параметр може бути змінений залежно від типу утеплювача та місцевого клімату.Купольний будинок "під ключ"


Ми можемо взяти на себе всі етапи будівництва, побудувавши Ваш купольний будинок готовий для вселення!

Ціна купольного будинку "під ключ" - $480 за 1 м2


Плануємо

Разом з Вами вирішуємо яким повинен бути будинок Вашої мрії. Готуємо 3D зображення для оцінки результату ще до початку будівництва
Проектуємо

Розробляємо ескізний проект. Підбираємо матеріали. Розраховуємо кошторис для визначення точної вартості будівництва
Будуємо

Виготовляємо необхідні елементи купольного каркасу. Встановлюємо каркас на ділянці і закінчуємо будівництво

В ціну входить:


 • Фундамент;
 • Каркас сосновий (товщина стіни 250 мм);
 • Зовнішня обшивка OSB;
 • Бітумна черепиця;
 • Утеплювач;
 • Внутрішня обшивка OSB;
 • Опори;
 • Балки перекриття 2-го поверху;
 • Стеля та підлога 2-го поверху;
 • Внутрішні перегородки;
 • Сходи;
 • Зовнішня обробка основи;
 • Бітумна черепиця;
 • Оздоблення внутрішніх стін;
 • Розводка електрики, водопостачання і каналізації.
Не входять склопакети, двері зовнішні і внутрішні, сантехніка та інше.
Замовити будівництво

Купольний дім – це технологія майбутнього. Наповнені сонячним світлом і великою кількістю повітря ці просторі споруди здатні подарувати найприємніші й незвичайні відчуття.


 • Сферичний дім зводиться швидко, а затрат на його будівництво потрібно значно менше. куполиный будинок
 • При будівництві куполу потрібно на 30-40% менше матеріалів ніж для стандартного дому такої ж площі.
 • Купол має унікальні властивості природньої вентиляції, що дозволяє суттєво зекономити на кондиціонуванні і опалення.
 • Також в ньому немає протягів.
 • Геодезичний будинок можна будувати за будь-якої погоди, в дощову осінь і навіть холодною зимою. Сферична геодизична конструкція – це найміцніший спосіб з’єднання модулів, що здатні витримати ураганний вітер і велику кількість снігу. інтерьер купольного будинку
 • Купольний дім має хорошу теплоізоляцію, завдяки якій в приміщенні зимою завжди тепло, а літом прохолодно.
 • Сферична конструкція не має несучих стін і дає можливість функціонально використати всю площу основи, в той час як стандартні будівлі не дають такої можливості.
 • В купольному домі можна змінювати положення стін, з’єднати купол будинку з гаражем, басейном або зимовим садом.
Геодезичний дім – дуже перспективна технологія каркасного будівництва.
Побудувати купольний будинок можна самостійно або силами невеликої будівельної бригади. Процес зведення сферичного будинку складається з двох етапів:

1. Розрахунок, виготовлення і збір каркасу куполу.
2. Виконання стандартних робіт, таких як – фундамент, встановлення вікон і дверей, внутрішні роботи і тому подібне.

Найскладнішими є розрахунок та виготовлення каркасу купола. Збір елементів купола не потребує особливих специфічних знань, а для виконання внутрішніх робіт завжди можна запросити бригаду будівельників.

На будівництво сферичного дому зазвичай достатньо 1-2 місяці і роботи можна проводити за будь-яких погодніх умов, а значить Ви можете приступити в будь-який час не боячись дощової погоди чи приходу морозів.
Спочатку ставиться купольний дах, після чого – в теплі і поза дією опадів – зводиться другий поверх, внутрішнє планування і утеплення. будівництво купольного дому
Модулі купольної конструкції мають відносно невелику вагу, всі деталі переносяться і встановлюються вручну і для зведення каркасу дому не потрібна спеціальна будівельна техніка.

Ми готові створити для Вас унікальний проект дому, підготувати комплект деталей та зібрати його. Опишіть Ваші побажання і ми вирішимо поставлене завдання найкращим способом.

Сфера – найекономічніша форма в природі , здатна поєднати в собі максимальну можливу корисну площу з мінімальний розходом будівельних матеріалів. При будівництві купола необхідно на 30-40% менше матеріалів, ніж для зведення квадратного будинку тієї ж площі. В сферичному просторі значно знижуються розходи по обігріву і кондиціонуванню.

Утеплення геодезичного дому. внутрішній вигляд купольного дому Внутрішні “трикутники” купола це вже готові комірки для укладки теплоізолюючих матеріалів з наступною обшивкою.

Сфера має властивості природної вентиляції. Завдяки аеродинамічній конструкції в ній немає протягів. За рахунок круглої форми і різниці тисків створюється природній повітряний потік, який вентилює простір всередині купола, завдяки чому здійснюється економія на обігріванні та кондиціонуванні. .

Інтер’єр.


На перший поглад геодезичний дім може здатись невеликим, але це всього навсього оптичний обман. Купол діаметром 15м має площу основи біля 165м ² і висоту близько 7 метрів. будівництво купольного будинку

Теплозберігаюча конструкція купольних домів не потребує наявності несучих стін. Це дає можливість розробки внутрішнього дизайну приміщення на власний смак господарів, без будь-яких інженерних обмежень.

Геодезичні доми відзначаються відмінними світловими характеристиками, оскільки сферичні форми мають властивість розсіювати світло, в той час як прямокутні навпаки, поглинають його. Всередині купола завжди світліше, ніж зовні, навіть без внутрішнього освітлення.
купольный дім
Світлові люки створюють чудовий вид на пропливаючі хмари та зоряне небо, піднімаючи настрій навіть в похмурий день.

Уявіть собі делікатно вигнуту стелю висотою шість метрів. Ви ніколи більше не відчуєте себе загнаними в тісний простір і будете відчувати тільки затишок, комфорт і безпеку.

Отоплення геодезичного дому.


Ефективною системою опалення може бути невелика піч чи камін, встановлені в центральній частині купола.
В нічний час або коли Вас немає вдома батареї утримують достатню температуру (12-16С), а при поверненні додому можна дуже швидко підняти температуру знов до комфортних 20-24 градусів розпаливши піч чи камін. Широке застосування отримали також системи підігріву підлоги.