Гео-баня

купольная баня Заказать строительство
Гео-баня Купольная баня - планировка Купольная баня - интерьер
Раді представити Вашій увазі
купольну баню
діаметром - 6м, розроблену спільно з професіоналами банної справи - ​​Першою банної компанією.

Ми пропонуємо купольні бані "під ключ", які завдяки гармонійно спланованому простору і ПРАВИЛЬНОМУ облаштуванню парної, сприяють отриманню максимального задоволення від теплових і фізіотерапевтичних процедур.

Аеродинамічна поверхня дозволяє потокам повітря плавно огинати купол, не створюючи протягів і зон з різним тиском.
Завдяки купольнії формі , пар рівномірно розподіляється по всьому об'єму, рухаючись по колу від гарячої пічки вгору і охолоджуючись спадає по стінах назад. За рахунок цього пара не застоюється а перебуває в постійному русі, даруючи незабутні відчуття повної релаксації і заспокоєння.

Купольна лазня охолоджується набагато довше прямокутної і при правильному плануванні споживає на 40% менше палива.

Ми приділяємо велику увагу вибору матеріалу, фактури дерева і технології складання парної, для забезпечення м'якого прогрівання і можливості контролю жорсткості відчуття тепла.
Стіни парної кімнати купольної лазні виготовляються з липового горбиля - дерева зі збереженим шаром кори. Липа позитивно впливає на психіку і свідомість людини, сприяє глибокому відпочинку і реабілітації. Правильна обшивка парної дозволяє дереву максимально ефективно акумулювати тепло, зменшує час активної топки і як наслідок, не пересушує повітря і не випалює кисень.

Тепло і пар забезпечує металева банна піч конструкції академіка Добровольського. Піч сконструйована виходячи з фізіології роботи організму в умовах парної і легко управляється. Має можливість організації різних банних режимів - від сауни (високі температури 100-120 градусів і низька вологість 20-40%) до лазні (60-80 градусів і помірна вологість 50-70%), відсутнє жорстке інфрачервоне випромінювання.

Дистанційно керований люк, який входить у вартість, встановлюється у верхній частині купола і дозволяє контролювати швидкість провітрювання.

Для бажаючих збудувати баню власними силами, пропонуємо комплект купольного каркасу для самостійного встановлювання >>