Астронавтичний конгрес

Переносний купольний тент ЕСО-110, діаметром 12 метрів і площею основи 113 м², був представлений як об'єкт інфраструктури, що пропонується для проведення заходів Міжнародного астронавтичного конгресу в 2016 році. Виставка проходила у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві з 8 по 11 липня 2013 року.

Цитуючи "Спейс-Інформ" від 12.07.2013 : "Україна в квітні цього року подала офіційну заявку на проведення в Києві Міжнародного астронавтичного конгресу в 2016 році. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив 10 липня під час робочої зустрічі з виконавчим директором Міжнародної астронавтичної федерації (МАФ) Крістіаном Файхтінгером.

Міжнародний астронавтичний конгрес (МАК) - це щорічний форум, на який збираються представники всіх космічних держав світу - до 4 000 учасників. Спільна ініціатива ДКА України та ДП «КБ «Південне» про проведення в Києві Міжнародного астронавтичного конгресу в 2016 році отримала підтримку з боку українського уряду, Київської державної міської адміністрації, НАН України, провідних українських університетів і підприємств космічної галузі.

Пропоноване місце проведення конгресу - Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - найбільший виставковий комплекс України і один з визнаних лідерів у проведенні авторитетних міжнародних форумів."

Завдяки цікавій формі, наша геодезична конструкція справила враження на організаторів, побажаємо успіху Україні і сподіваємося на проведення космічного конгресу в 2016 році саме на території нашої країни.