Запоріжжя

Наприкінці квітня 2013 представник нашої компанії брав участь у монтажі геодезичного купола в Запорізькій області. Це був наш перший шеф-монтаж.

На підготовлену основу (вертикальна стінка з черепашнику та цегли з бетонним армопоясом вгорі) був викладений стартовий брус і горизонтальні стійки каркасу. Ретельно виміряючи положення вузлів, ми розклали бруси і вирівняли їх по горизонту.

У монтажі каркаса для купольного будинку брало участь три людини, двоє з яких вперше збирали купол. Використовуючи вишку-туро за другу половину першого дня ми встановили два ряди трикутників, що правда на останніх вузлах нам вже світив місяць, а не сонце. Другий день виявився менш плідним і нам вдалося встановити третій ряд і почати четвертий. Висота і відсутність коліс у орендованої вишки - туро утруднювали роботу, але ентузіазм виконавців творив чудеса. За половину третього дня був закінчений монтаж.
Купол має діаметр 10 метрів, V3, використовується 5/8 сфери. Вертикальна стінка висотою 1,0 метр. Товщина стіни - 250 мм.