Запоріжжя

Каркас купольного будинку в Запорожье Наприкінці квітня 2013 представник нашої компании брав участь у монтажі купола в Запорізькій області. Це був наш перший шеф-монтаж.

Детальніше...

Дніпропетровськ

купол в Днепропетровске Компанія EcoDome веде будівництво чергового купольного житлового геодому в Дніпропетровській області. Купол вже зібраний і встановлений.

Детальніше...

Дніпропетровськ

купол в Днепропетровской области 30 березня 2010 року компанія EcoDome розпочала будівництво першого в світі еліптичного геодезичного купола житлового призначення, діаметром 18х12м. Вже 30 червня 2010 монтаж був завершений!

Детальніше...

Сумська область

купол в Криму В Сумській області ми виконали замовлення по створенню "конструктора для самостійної збірки купола" і розробили детальну інструкцію. Зібрання купола було здійснене замовником самостійно.

Детальніше...

Дніпропетровськ

купольная беседка Навесні 2012р. Компанія "EcoDome" взяла участь в будівництві куполу для житлового будинку в Дніпропетровській області. Діаметр купольного каркасу - 8 метрів, купол v3, 5/8 сфери.

Детальніше...

Крим

купол Крыму Восени 2010 року ми виготовили і встановили купол діаметром 10 метрів в Криму. На монтаж знадобилося все ті ж 10 годин. Обшивка була завершена за три дні.

Детальніше...

Cтарий Крим

купольная беседка Ми розробили ще один вид купольних споруд. Тепер Компанія EcoDome пропонує вам альтанки купольної форми.

Детальніше...

Дніпропетровськ

купол в Дніпропетровську Навесні 2010 року ми заклали фундамент ще одного купольного будинку. В основі купола лежить коло діаметром 10 метрів. Купол має 3 променеві прибудови площею 8 м2 кожна.

Детальніше...