domes

Геодезичні купольні конструкції

EcoDome пропонує короткострокову й довгострокову оренду купольних тентових конструкцій. Розбірні геодезичні структури є ексклюзивною альтернативою стандартним спорудам для проведення подій різних масштабів. Широкий вибір розмірів купола та функціональні доповнення дозволять реалізувати будь-який проект.

Надіслати запит Купольні розбірні конструкції EcoDome відрізняються своєю універсальністю. Вони можуть бути встановлені практично на будь-якиу поверхню, в будь-яких погодних умовах, в якості як тимчасових так і постійних споруд.
Швидкий монтаж і легкість конструкції дозволяють провести серію заходів в різних місцях з одним куполом і однією монтажною бригадою, без використання важкої будівельної техніки. З купольними конструкціями EcoDome будь-яке місце може стати місцем проведення заходу - будь то центр міста чи вершина гори.

Для масштабних заходів з розділеними зонами, ми пропонуємо оренду куполів різних розмірів, які можуть бути з'єднані між собою спеціальними тунельними переходами.

Популярні сфери застосування купольних тентів EcoDome:

 • Кафе, рестораны, бары;
 • Кафе , ресторани , бари;
 • Виїзні весілля;
 • Торгові заходи та ярмарки;
 • Сцени на фестивалях і концертах, масових заходах, фан- зони;
 • Конференції, презентації;
 • Виставкові салони і павільйони, галереї;
 • Презентації нових продуктів, спонсорський простір;
 • Точки продажу та реклами, інформаційні пункти;
 • Місця проведення спортивних подій, покази мод;
 • Корпоративні заходи і вечірки;
 • Постійні споруди для проведення всіляких івентів;
 • Кінотеатри, планетарії, місця для показу повнокупольне проекцій;
 • Клуби, майданчики для міні - гольфу та інших розваг;
 • Дитячі ігрові майданчики;
 • VIP зони під час проведення усіляких заходів.


Сталевий каркас

Сталевий каркас
Самонесуча сталева конструкція, вкрита білою порошковою фарбою. Ідея геодезичних куполів дозволяє створювати легкі, просторі і в той же час максимально стійкі конструкції. Особливістю геодезичних куполів є рівномірний розподіл ваги по всіх вузлах.

Купольні павільйони EcoDome не потребують додаткових опор, стін і колон усередині купола, дозволяючи використовувати весь внутрішній простір на розсуд замовника. Використання сталевих елементів каркасу робить конструкцію стійкою до кліматичних навантажень і максимально подовжує термін експлуатації споруди при багаторазовому монтажі/демонтажі.

Кожна купольна конструкція EcoDome спроектована згідно з розрахунком навантажень, що дозволяє забезпечити безпеку використання. Конструкторський розрахунок визначає допустима вага підвісного обладнання для кожної споруди.

Мембрани

Мембрани
Як покриття для геодезичних куполів, ми використовуємо ПВХ тканину найвищої якості, виробництва відомих фірм Бельгії та Німеччини. Всі використовувані нами мембрани сертифіковані і відповідають європейським стандартам якості і пожежним нормам.

EcoDome покриття для розбірних купольних конструкцій відрізняються високою міцністю і зносостійкістю. Завдяки щільному плетінню, матеріал стійкий до проколів, подряпин і порізів. Покриття купола легко утримувати в чистоті. Пропонуємо виготовлення покриття в широкій гамі доступних кольорів або ж у найбільш популярному білому кольорі.

Можливі варіанти покриття для переносних купольних конструкцій:
- Світлопропускна ПВХ тканина - добре пропускає і розсіює сонячне світло, рівномірно освітлюючи весь купол. Проекція на таку тканину або робота світлового обладнання буде видна як всередині так і зовні купольного шатра.
- Тканина BlackOut - тришарова світлонепроникна тканину. Використовується для повнокупольної проекції. Перешкоджає перегріву купола в жарку погоду, обмежуючи проходження сонячних променів.

Підлога

Підлога
Спеціально для купольних тентів EcoDome ми розробили модульну систему підлоги, яка складається з міцного каркаса та швидкомонтованих панелей. Використання підлоги EcoDome дозволяє легко і безпечно укрити електричну проводку і компенсувати нерівності грунту.

В якості покриття для підлоги можна використовувати ковролін, ламінат, лінолеум або модульні ПВХ панелі.

Входи, двері

Входи, двері
Стандартно купольні намети EcoDome комплектуються одним круглим входом, який ідеально підходить до дизайну самого купола, і вхідними дверима на блискавці з ПВХ тканини, яку при бажанні можна від'єднати.
Максимально купольний тент може мати 5 входів, які можуть об'єднуватись тунельними переходами з іншими конструкціями, або просто виконувати функцію додаткових виходів при великій кількості людей.

При необхідності, замість дверей з ПВХ тканини, можуть бути використані металопластикові двері.

Тунельні переходи

Тунельні переходи
Всі мобільні конструкції EcoDome можуть бути з'єднані між собою за допомогою спеціальних тунельних переходів.
Сполучені між собою купола різних розмірів створюють неповторне відчуття простору, дозволяють тематично розділити інфраструктуру заходу використовуючи різний дизайн, наприклад для індивідуального оформлення кожного виставкового стенду.

купольні намети весільні намети круглі намети купольні конструкції