Поля, відмічені символом *, обов'язкові до заповнення.
 
 
 
 
 

У вас залишилосясимволів.


 

вул. Шевченка, 59
Дніпропетровськ,
Україна

Запрошуємо до співпраці організаторів заходів, ландшафтних дизайнерів і просто людей зацікавлених у розвитку будівництва геодезичних конструкцій.

 

О насКомпанія EcoDome є одним з лідируючих виробників купольних конструкцій на ринку України. Всі структури повністю виготовляються на території України з матеріалів найвищої якості.

Багаторічний досвід роботи у сфері будівництва та проектування купольних будівель дозволив нам довести до досконалості всі етапи виробництва, починаючи від проектування і підбору оптимальних матеріалів, до будівництва "під ключ".

Форма сфери ідеальна, оскільки створена природою, що постійно стимулює пошук нами інноваційних ідей і методів їх втілення, використовуючи новітні технології та новинки.

Ми працюємо у двох основних напрямках - стаціонарні купольні споруди і швидковстановлювані розбірні купольні конструкції тимчасового призначення.

До стаціонарних конструкцій відносяться :
  • житлові будинки та прибудови до них;
  • дачні, літні будинки;
  • купольні приміщення для бізнесу ( ресторан, кафе, готель і т. п.);
  • лазні та сауни;
  • теплиці;
  • альтанки.

Швидкомонтовані конструкції пропоновані EcoDome - це розбірні купольні намети для різноманітних заходів. Така конструкція відрізняється своєю мобільністю, швидкістю збірки, великим спектром доступних розмірів купола, можливістю цілорічного використання за будь-яких погодніх умов.

Розбірні купольні намети Ви можете орендувати або придбати.

Чому EcoDome?Ми індивідуально підходимо до реалізації кожного проекту, тісно взаємодіємо з клієнтом, намагаючись максимально реалізувати побажання з боку дизайну, функціональності та технічного оснащення.

Ми несемо повну відповідальність на всіх етапах співробітництва. Стаючи нашим клієнтом, Ви можете бути впевнені у якості продукту, обраного матеріалу, техніці виробництва.